Nově nás můžete kontaktovat telefonicky na 277 009 009. Jarní úklid LELOSI: zachyťte svou slevu! 25% sleva na KAŽDÝ druhý levnější produkt s kódem: LELOSI25

Zdůrazněte svou přirozenou krásu LELOSI tvarující prádlo Béžová kolekce Stella Černá kolekce OlympiaTmavě béžová kolekce Divina

Každá křivka vašeho těla svědčí o vaší jedinečnosti. Přesto někdy toužíme tyto křivky ještě více vytvarovat. Kolekce tvarovacího oblečení LELOSI je vytvořena pro ženy, které touží po dokonalé siluetě, aniž by dělaly kompromisy v oblasti pohodlí.

Tato kolekce je ztělesněním dokonalosti a funkčnosti. Cílem každého kousku, je zeštíhlit, zvýraznit přirozené půvaby vašeho těla a mistrně zakrýt nedokonalosti. Nejde jen o tvarování, ale o to, abyste se každý den cítili neotřele sebevědomě.
Objevte kouzlo dokonalého pohodlí a bezchybného stylu.
Protože si zasloužíte vypadat a cítit se každý den co nejlépe.
PODPRSENKA BRALETTE

Tento top typu pull-over má speciální úplet pro podporu poprsí, spodní pásek s vnitřním silikonem, který zabraňuje rolování, a nastavitelná ramínka, která vám zajistí trvalé pohodlí a definovanou siluetu.

Spodní pásek s vnitřním silikonem zabraňujícím rolování
Nastavitelná ramínka

VÍCE
KALHOTKY

Vyzkoušejte dokonalou kombinaci pohodlí a jistoty s našimi tvarovacími kalhotkami. Tyto kalhotky s vysokým pasem a cílenou kompresí tvarují břicho a pas, zatímco spodní pásek s vnitřním silikonem zajišťuje, že zůstanou na svém místě.

Tvarují břicho a pas
Spodní pásek s vnitřním silikonem zabraňujícím rolování

VÍCE
ŠORTKY

Tvarující šortky LELOSI mají vysoký pas a spodní pásek s vnitřním silikonem, který zabraňuje rolování a zajišťuje bezešvý vzhled. Díky cílené kompresi pro tvarování a efektu proti vyhrnování zajišťují naše tvarovací šortky pohodlně štíhlou siluetu po celý den.

Tvarují břicho a pas
Působí proti odírání

VÍCE
SPODNÍ KOŠILKA

Představujeme vám naši tvarovací spodní košilku: Díky efektu tvarování břicha, vnitřnímu silikonovému pásku a nastavitelným ramínkům je dokonalou volbou pro celodenní pohodlí a lze ji nosit s podprsenkou i bez ní. Náš speciální úplet zajišťuje výjimečnou podporu a zvýraznění poprsí, díky čemuž se stává nezbytným doplňkem šatníku.

Efekt formování břicha
Lze nosit s podprsenkou i bez ní

VÍCE
KOMBINÉ

Když oblečení vyžaduje vyhlazení celého těla od hrudníku až ke kolenům, tvarovací šaty LELOSI jsou tou nejlepší volbou. Díky nastavitelným ramínkům a speciálnímu úpletu pro podporu poprsí se rozhodně nebudete bát, že by se vytvořily jakékoli linie, které by kazily vzhled.

Zaměřuje se na břicho a pas pro bezchybný vzhled
Speciální úplet pro podporu a zvýraznění poprsí

VÍCE
BODY

Naše tvarující body mění pravidla hry: je navrženo tak, aby poskytovalo efekt tvarování břicha s cílenou kompresí pro formování vašich křivek. Nastavitelná ramínka navíc zajišťují přizpůsobení pro celodenní pohodlí.

Efekt formování břicha
Speciální úplet pro podporu a zvýraznění poprsí

VÍCE

Shapewear tvarující body Stella

1 000 Kč

Shapewear šortky Stella

700 Kč

Shapewear kalhotky Stella

620 Kč

Shapewear podprsenka bralette Stella

520 Kč

Shapewear kombiné Stella

860 Kč

Shapewear spodní košilka Stella

700 Kč

Shapewear tvarující body Olympia

1 000 Kč

Shapewear kalhotky Olympia

620 Kč

Shapewear šortky Olympia

700 Kč

Shapewear podprsenka bralette Olympia

520 Kč

Shapewear kombiné Olympia

860 Kč

Shapewear spodní košilka Olympia

700 Kč

Shapewear tvarující body Divina

1 000 Kč

Shapewear kombiné Divina

860 Kč

Shapewear šortky Divina

700 Kč

Shapewear kalhotky Divina

620 Kč

Shapewear podprsenka bralette Divina

520 Kč

Shapewear spodní košilka Divina

700 Kč