Kup 2 - druhý produkt je s 35% slevou. Použijte kód: LELOSI35

0

Tvůj košík je prázdný

FAQ

Obecné otázky

Legíny doporučujeme prát na 30 stupňů a zároveň zvolit program na jemné prádlo.

Důležité je, abyste před každým praním otočili legíny naruby.

Bílé oblečení může být práno s jinými barvami, ale na to, abyste udrželi jejich bílou barvu co nejdéle, perte tyto věci s bledšími barvami jako například bleděmodrou, světle růžovou apod. Neperte bílé věci s novým barevným oblečením, protože tyto tkaniny budou při prvních praních pouštět barvu a to může zapříčinit zbarvení bílých textilií.

Doporučujeme sušit naše produkty na vzduchu.

Produkty se nesmí sušit v sušičce.

Nepoužívat bělidlo!

LELOSI legíny jsou dostupné ve třech velikostech: S (pro XS a S), M (pro M a L velikost) a plus size (pro XL, 2XL a 3XL). Velikostní tabulky najdete u každého produktu v eshop-e.

Tyto legíny nejsou průhledné. Mírná průhlednostmůže nastat pouze v případě, že si zvolíte nesprávnou velikost - kdy je materiál příliš natažený, proto je důležité zvolit si správnou velikost.

Bohužel nemáme kamenný obchod, takže si legíny před vyzkoušením nemáte kde vyzkoušet. Z tohoto důvodu není možný ani osobní odběr.

Pokud se ti nebudou libit, můžeš je jednoduše vyměnit.

Objednat je možné pouze z kolekce zveřejněné na stránce. Pravidelně měníme legíny, na to aby si mohla mít svůj originál. Ostatní modely jsou bohužel vyprodány.

LELOSI legíny mají vysoký pás, jsou velmi elastické a nejsou těsné; takže mnoho těhotných žen jsou z nich nadšené. Třeba však mít na paměti, že vždy záleží na velikosti těla, bříška apod.

Materiál LELOSI legín je velmi odlišný od materiálu běžných spotovních legín. Mnoho zákazníků rádo používá tyto legíny i při intenzivním cvičení. Avšak musíme upozornit na to, že intenzivní cvičení může poškodit vlákna a způsobit opotřebení.

INFORMACE O MATERIÁLU

LELOSI AAMF® Vegan Milk Silk - rekonstrukce přírodního mléčného hedvábí s vylepšenou životností a elasticitou. Je to mimořádně jemný a příjemný materiál, který nenajdete na trhu. Je to materiál založený na bázi polyesteru se speciálním procesem výroby. Přestože je tento materiál syntetický, na pokožku je obzvláště příjemný.

Přečtěte si více o tomto materiálu v našem příběhu.

LELOSI AAMF® Vegan Milk Silk není přírodní materiál, protože legíny by byly v tomto případě nepoužitelné. Náš materiál je rekonstrukcí organického mléčného hedvábí, který kombinuje 98.65% vlastností přírodního mléčného hedvábí. Je to materiál založený na bázi polyesteru se speciálním výrobním procesem.

Klasický mléčný hedvábí je vyroben z kravského mléka a klasických hedvábných tkanin, což způsobuje smrt tisícům bource morušového ve vroucí vodě. V LELOSI týmu věříme, že moderní věda o rekonstrukci přírodních vláken umí nahradit tkáně mléčného hedvábí s nesporným materiály a zabránit přitom genocidě zvířat a zneužívání mléčných výrobků na výrobu oděvů.

PLATBY, NÁVRATY A VÝMĚNY

Mezi podporované způsoby platby na stránce patří platba kreditní kartou a dobírka. Pokud byste chtěli platit přes PayPal nebo předplatbou (převodem na účet), neváhejte nás kontaktovat na info@lelosi.cz.

Bohužel Vám nevíme dát slevu 35% při zakoupení jednoho produktu.

Možná zde najdete i druhý produkt, který by Vám sedl, nebo můžete koupit druhý kus jako dárek. Další možnost je zadat objednávku s kamarádkou či s rodinným příslušníkem.

Kurýři nevystavují faktury. Faktura je automaticky odeslána na Váš email, hned po odeslání balíku.

Samozřejmě, že je můžete vyměnit. Navštivte stránku vrácení / výměna produktu. Najdete tam všechny informace ohledně vrácení či výměny produktů.

Samozřejmě, legíny můžete také vrátit. Navštivte stránku vrácení / výměna produktu. Najdete tam všechny informace ohledně vrácení či výměny produktů.

Poprosíme Vás, abyste nás kontaktovali na info@cz.lelosi.com. Pokud nám o tom nedáte vedete, nemáme Vám jak pomoci ...

Pravděpodobně jste zadali nesprávnou emailovou adresu, při zadávání objednávky.