Nově nás můžete kontaktovat telefonicky na 277 009 009. Prodlužujeme letní výprodej! Ještě více položek! ☀️ 25% sleva na KAŽDÝ druhý levnější produkt s kódem: LELOSI25 🎁 Dárek zdarma ke každému nákupu nad 2 500 Kč! 🎁
Připravili jsme pro vás jedinečného průvodce, který vás zavede do snového světa našich pyžam a košil na spaní.
Prozradíme vám vše, co potřebujete vědět, abyste si vybrali dokonalé pyžamo nebo košili na spaní.
Objevte rozmanitost kolekcí, poznejte jejich jedinečný styl, vzory a seznamte se s kvalitními materiály.

S naším průvodcem učiníte promyšlené kroky ke konečnému výběru - pohodlného, měkkého a lehkého pyžama nebo košile na spaní.
6 jedinečných vlastností pyžam a košil na spaní LELOSI

Nebeský komfort inovativních vláken
Materiál regulující teplo
Jedinečný potisk a barevné odstíny
Hřejivý a pohodlný materiál, který zachovává přirozenou prodyšnost pokožky.
Spokojení zákazníci po celé Evropě
Lehkost a hřejivost zároveň

NAJDĚTE SI SVÉ OBLÍBENÉ PYŽAMO

PYŽAMA

Dlouhá pyžama poskytují další vrstvu tepla, což je vítané zejména v chladnějších měsících nebo v místnostech s nižší teplotou. Materiály použité na dlouhá pyžama jsou měkké a příjemné na dotek, což přispívá k celkovému pohodlí.
KLASICKÁ
Klasické dlouhé pyžamo pokrývá celé tělo a je ideální pro udržení tepla po celou noc během klidného spánku. Pyžama jsou vyrobena z materiálů, které zachovávají přirozené dýchání pokožky, což znamená, že jsou vhodná pro různá roční období.
SPECIAL EDITION
Dopřejte si luxus v podobě našeho dámského pyžama ze Special Edition, které bylo navrženo pro vaše večery plné relaxace. Pyžama jsou vyrobena z těch nejjemnějších látek a jemně pohladí vaši pokožku, čímž vám také umožní prožít noc plnou klidného spánku.
VISKÓZOVÁ
Naše viskózové pyžamo je měkké na pokožce a přispívá k příjemnému a pohodlnému spánku. Viskóza má schopnost absorbovat vlhkost, takže je skvělou volbou pro každého, kdo se během spánku potí.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ FAKTORY PŘI VÝBĚRU
PYŽAMA NEBO KOŠILE NA SPANÍ

Vyberte si měkké a pohodlné pyžamo nebo košili na spaní, které se hodí pro různé teploty.

Dávejte přednost kvalitnímu materiálu, který zachovává přirozené dýchání pokožky.

Pyžamo nebo košile na spaní by měly být příjemné na dotek.

Pyžamo nebo košile na spaní by měly být lehké a zároveň teplé.

Vyberte si vhodnou velikost pyžama nebo košile na spaní.

Přísaháme na rozmanitost barev a vzorů


To vše najdete v pyžamech a košilích na spaní LELOSI.

KOŠILE NA SPANÍ

Naše košile na spaní jemně objímají vaše tělo a jsou příjemně měkké. Poskytují pocit bezpečí, který vám pomůže uvolnit se a klidně usnout.
DLOUHÉ
Materiál použitý u dlouhých košil na spaní účinně odvádí tělesnou vlhkost, což zajišťuje suchý a pohodlný spánek bez nepříjemného pocení. Můžete se tak probudit svěží a připraveni na nový den.
SPECIAL EDITION
Dovolte naší Special Edition dámských pyžam, aby vás zahalila do světa pohodlí, klidu a probuďte se svěží jako nikdy předtím! Nádherné vzory doplňují uklidňující dotek vláken a zajišťují, že budete vypadat naprosto dokonale.
KRÁTKÉ
Různé vzory a barvy vám dávají na výběr, abyste si mohli vytvořit lehký a uvolňující vzhled na spaní.

VELIKOSTI

U každého výrobku na vás čeká tabulka velikostí, která vám pomůže vybrat správné pyžamo nebo košili na spaní.

PÁNSKÁ A DĚTSKÁ PYŽAMA

V naší rozmanité nabídce jsme nezapomněli ani na muže a naše nejmenší. V každé sekci najdete jedinečný vzor pyžama a také odpovídající soupravy, aby byla celá rodina sladěná.

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

Když se oblékám do svého oblíbeného pyžama LELOSI, 🌈 připadám si jako dítě, které se připravuje na ten nejkrásnější sen. 😴 Každý večer jdu spokojeně spát s vědomím, že mě čeká naprosté pohodlí.
Anna K.
LELOSI si svou kolekcí košil na spaní opravdu získala mé srdce! ❤️ Jsou nesmírně měkké a zároveň módní. Vždycky jsem hledala právě takovou košili na spaní a LELOSI mi přinesla tu dokonalou.
Maja D.
Když jsem objevila pyžamo LELOSI z kvalitního materiálu, našla jsem recept na bezstarostný noční odpočinek. 🌙 Jsem za tento objev vděčná 🙏, protože ráno se probouzím naprosto odpočatá.
Irena N.