Nově nás můžete kontaktovat telefonicky na 277 009 009. Poslední kusy, konečné ceny: Prozkoumejte 👀 35% sleva na KAŽDÝ druhý levnější produkt s kódem: LELOSI35 Nakupte za více než 2 500 Kč a my vám do balíčku přidáme 🎁dárek - ručník LELOSI!🎁

LELOSI Original


Dokonalost možná neexistuje, ale my v LELOSI jsme se k ní co možná nejvíce přiblížili. Naše výrobky se vyznačují měkkostí materiálu, pohodlím a výjimečnou odolností. Umělá vlákna LELOSI se svými vlastnostmi nejvíce blíží přírodnímu organickému hedvábí. Jemná, ale extrémně odolná vlákna jsou navržena tak, aby seděla jako vaše druhá kůže, a lehký materiál vám umožní pohyb bez pocitu omezení.
MATERIÁL,
KTERÝ DÝCHÁ
VYSOKÁ PRŮŽNOST
UNIKÁTNÍ PATENTOVANÝ DESIGN
LÁTKA REGULUJÍCÍ TEPLO
Tajemství je v materiálu

Vlákna LELOSI byla navržena jako rekonstrukce přírodního materiálu a kombinují pevnost, něhu a měkkost hedvábí se zdůrazněnou trvanlivosti a pružnosti, které přispívají k udržitelnému používání. Inovativní membrána napomáhá proudění vzduchu, odvádí vlhkost a poskytuje dlouhotrvající pohodlí v celé řadě situací. Prostřednictvím řady vylepšení a praktického testování jsme celý proces dostali do fáze, kdy je náš materiál připraven proslavit se po celém světě. Nabízíme exkluzivní pohodlí pro naše zákazníky, kteří chtějí jen to nejlepší.

Inovativní způsob přemyšlení o tkaninách


Věříme, že s pomocí moderní vědy může rekonstrukce přírodních vláken nahradit hedvábná vlákna a zlepšit a posílit je pomocí speciálních technologických postupů. Stejně jako špičkoví kuchaři světa vytvářejí pro své pokrmy vlastní směsi koření, vybrali jsme také materiály, které díky kombinaci jedinečných vlastností poskytují vynikající pohodlí. Tak jsme získali nejměkčí, nejsilnější a zároveň nejpohodlnější látku, která je základem naší oděvní výroby.
Proč si je zamilujete

  • Nebeský komfort vláken LELOSI
  • Pružný materiál, který dýchá a odvádí vlhkost
  • Osvědčená LELOSI kvalita
  • 0% průhlednost
  • Více než 800 000 zákazníků
  • Výběr z mnoha designů

Pohodlí na prvním místě

V začarovaném kruhu rychlé módy, který má velký dopad na životní prostředí a lidi, je důležité vzít v úvahu prodloužení životnosti oblečení. Proto se snažíme, aby byl oděv LELOSI udržitelný a při správné údržbě odolný i v náročnějších podmínkách. Zvláštní důraz klademe na pružnost a pohodlí. Nepotřebujeme žádné další oblečení, které je ráno příliš těsné a na konci dne příliš volné, kvůli kterému svědí kůže a materiál je průhledný. S naším oblečením budete svěží, mladí a plní energie.

Když se pohodlí stane vaším stylem

Důležitou součástí pohody je také váš dobrý vzhled, proto jsme věnovali zvláštní pozornost kreativním módním návrhářům s výjimečnými nápady. Kombinace unikátních designů a nepřekonatelné dokonalosti vláken LELOSI zajišťuje ten nejlepší zážitek, což znovu a znovu potvrzuje velká skupina spokojených zákazníků. Naše modely jsou vyráběny v omezeném množství a s důrazem na kvalitu.

lelosi_beanie_čepice vivid_2
LELOSI - Inovativní móda

Ve společnosti LELOSI věnujeme velkou pozornost vývoji a inovacím v oblasti textilu. Věříme, že si naši zákazníci zaslouží nekompromisní kvalitu, proto jsou naše modely navrženy s vizí udržitelnosti a pohodlí, díky čemuž jsou také šetrné k životnímu prostředí. Naším motivem je mít lepší vlákna, která umožňují lepší život.

HODNOCENÍ ZAKAZNÍKŮ
Pyžamo LELOSI na mě opravdu udělalo dojem. Materiál je velmi pružný a měkký, díky čemuž je opravdu pohodlné na nošení. Navíc design je také krásný, plný barev a vzorů, které se mi líbí nejvíc! Navíc je vřele doporučuji především kvůli celkové kvalitě látek!
Věra B.
Jsou perfektní! Mám čtyři páry, jsou velmi příjemné a pohodlné. Skvělé pro poflakování doma, cvičení i jen na procházku. Moje kamarádky jsou vždy velmi šťastné když je překvapím na narozeniny. :) Takže LELOSI jsou rozhodně i skvělým dárkem.
Simona L.
LELOSI je moje oblíbená značka, koupila jsem si už troje legíny a miluji i pyžamo. Správně sedí a neškrtí v pase. Všechny produkty mají vysoký pas, který je takový měkký, ale tak nějak stále tvaruje postavu. Miluju také jejich teplákové soupravy, chválím barevné kombinace!
Renata L.