Nově nás můžete kontaktovat telefonicky na 277 009 009. Poslední kusy, konečné ceny: Prozkoumejte 👀 35% sleva na KAŽDÝ druhý levnější produkt s kódem: LELOSI35
Doprava zdarma na objednávky nad 2000 Kč
Rychlé a bezpečné platby
Jednoduchá výměna

★★★★★ Ohodnoceno 4,9 z 5 Zůstaňte v pohodlí během těhotenstvíUžijte si nošení
produktů LELOSI
Legíny Teplákové soupravy Pyžama

Žádné kompromisy, jen měkký komfort LELOSI

Mnoho nastávajících maminek si klade otázku, kde najít elegantní a pohodlné těhotenské oblečení, když očekávají svůj uzlíček radosti.

V prvních měsících, kdy se všechno vaše stávající oblečení zázračně scvrkne, je čas začít přemýšlet kreativně. Jedním z nejlepších kousků oblečení jsou určitě měkké tepláky, které působí jako příjemné teplé objetí. Pokud však příležitost vyžaduje ne příliš sportovní oblečení, s radostí vám doporučujeme zvolit legíny LELOSI.

Naši věrní zákazníci nám dali mnoho pozitivních ohlasů. Většina zmiňuje, že mohou nosit svou běžnou velikost minimálně do konce druhého trimestru, protože naše legíny jsou extrémně elastické a pohodlné. Pružný vysoký pas netlačí a zabraňuje shrnování legín. Mladé maminky jsou také nadšené z neprůhledné látky, která jim zajistí jistotu po celý den.

Nechte se oblečením LELOSI hýčkat po celé těhotenství – s nadčasovými klasickými dlouhými legínami, krátkými legínami na jaro a léto a měkkými teplákovými soupravami pro maximální pohodlí za všech okolností.

DOKONALOST MOŽNÁ NEEXISTUJE, ALE MY V LELOSI JSME SE K NÍ VELMI PŘIBLÍŽILI.
8 cm vysoký pas
100% neprůhledné
Termo-regulační materiál
Vysoká pružnost
Materiál nezpůsobuje svědění
Materiál, který dýchá a sedí
Více jak 800 000 spokojených zákazníků
Limitovaná edice unikatních patentovaných vzorů
Nejpohodlnější legíny na celý den
Prohlédnout legíny
Nejpohodlnější legíny na celý den

Legíny Bluebell

1 140 Kč

Legíny Brownie

920 Kč

Legíny Warda

920 Kč

Legíny Duchese

920 Kč
Teplé a měkké teplákové soupravy, které vás udrží v pohodlí
Prohlédnout teplákové soupravy
Teplé a měkké teplákové soupravy, které vás udrží v pohodlí

AirMesh Tepláky Perseus

1 140 Kč

AirMesh Tepláky Andromeda

1 140 Kč

AirMesh Tepláky Pegasus

1 140 Kč

AirMesh Tepláky Virgo

1 020 Kč
Jako spánek na nejměkčím obláčku
Prohlédnout pyžama a košile na spaní
Jako spánek na nejměkčím obláčku

Noční košile Debbie

1 200 Kč

Noční košile Maxima

1 140 Kč

Pyžamo Ramona

1 440 Kč

Pyžamo Debbie

1 440 Kč

PODÍVEJTE SE, JAK JE NOSÍ OSTATNÍ

FAQ

Doporučujeme je prát na program jemné prádlo na 30 stupňů. Je velmi důležité otočit je potisky na vnitřní stranu. Sušení v sušičce není povoleno. Nepoužívejte bělidlo!

Při výběru správné velikosti si můžete pomoci velikostní tabulkou, která je vyvěšena u každého zboží na našem webu. Vaše obvyklá velikost by měla být vhodná pro prvních 5-6 měsíců vašeho těhotenství. Později, pokud to požadujete a máte tuto možnost, přejděte o jednu velikost nahoru. Záleží na Vašich preferencích.
Pokud se ani po kontrole tabulky nemůžete rozhodnout pro vhodnou velikost, kontaktujte nás na info@lelosi.cz a my vám pomůžeme.

Legíny nejsou průhledné. K častečné průhlednosti může dojít při nesprávném výběru velikosti - v tomto případě může být materiál příliš napnutý, proto je důležitý výběr správné velikost.

Speciální těhotenskou kolekci nemáme. Legíny LELOSI mají vysoký pás, jsou velmi průžné a neomezují, proto jich rády nosí i těhotné zákaznice. Záleží však od postavy, velikosti bříška atd.

Máme mnoho spokojených těhotných zákaznic. Líbí se jim především příjemný materiál a elastický pas.

Samozřejmě je můžete vrátit. Vyhledejte prosím formulář pro vrácení peněz. Tam dostanete veškeré informace. Máte-li další dotazy, kontaktujte nás na adrese info@lelosi.cz a my vám rádi pomůžeme.


Přidejte se k více než 800 000
spokojených zákazníků