35% sleva na KAŽDOU druhou položku s kódem: LELOSI35
Doprava zdarma na objednávky nad 2000 Kč
Rychlé a bezpečné platby
Jednoduchá výměna

★★★★★ Ohodnoceno 4,9 z 5 BUĎTE PŘIPRAVENI NA LÉTONEJLEPŠÍ TIPY PRO ROK 2022 Capri BERMUDY Hotty

Dokonalost možná neexistuje, ale my v LELOSI jsme se k ní velmi přiblížili.

8 cm vysoký pas

V legínách LELOSI se budete cítit pohodlně při všech aktivitách. Zajistí to 8 cm vysoký pás, díky kterému legíny vždy zůstanou na svém místě.

Prodyšný materiál

Materiál legín LELOSI vyniká inovativní membránou, která se stará o proudění vzduchu a odvázení vlhkosti. Vaše pokožka tak může volně dýchat a nepotit se.

Vyjímečná jemnost vláken LELOSI

Vlánka LELOSI jsou šetrné, no zároveň odolné. Jsou nejlepší alternativou k přírodnímu, organickému hedvábí. Poskytují Vám tak bezkonkurenční komfort při všem, co děláte.

100% neprůhledné

V oblečení LELOSI můžete být vždy bez starostí, protože materiál je na 100% neprůhledný a umožňuje neomezené kombinace různých barev a stylů.

Materiál nezpůsobuje svědění
Vysoká pružnost
Limitovaná edice unikátních patentovaných vzorů
Látka regulující teplo

Skort Justine

1 020 Kč

Skort Martina

1 020 Kč

Skort Monica

1 020 Kč

Skort Billie

1 020 Kč

Skort Anna

980 Kč

Capri Venera

900 Kč

Capri Black mamba

740 Kč

Bermuda Black mamba

620 Kč

Capri Gaja

900 Kč

Hotty Black mamba

480 Kč

Capri Iris

900 Kč

Capri Dancer

840 Kč

PODÍVEJTE SE, JAK JE NOSÍ OSTATNÍ

FAQ

Doporučujeme je prát na program jemné prádlo na 30 stupňů. Je velmi důležité otočit je potisky na vnitřní stranu. Sušení v sušičce není povoleno. Nepoužívejte bělidlo!

Při výběru správné velikosti si můžete pomoci tabulkou velikostí, která je vyvěšena u každého zboží na našem webu. Pokud se ani po kontrole tabulky nemůžete rozhodnout pro vhodnou velikost, kontaktujte nás na info@lelosi.cz a my vám pomůžeme.

Legíny nejsou průhledné. K častečné průhlednosti může dojít při nesprávném výběru velikosti - v tomto případě může být materiál příliš napnutý, proto je důležitý výběr správné velikost.

Legíny LELOSI mají vysoký pás, jsou velmi průžné a neomezují, proto jich rády nosí i těhotné zákaznice. Záleží však od postavy, velikosti bříška atd.

Samozřejmě je můžete vrátit. Vyhledejte prosím formulář pro vrácení peněz. Tam dostanete veškeré informace. Máte-li další dotazy, kontaktujte nás na adrese info@lelosi.cz a my vám rádi pomůžeme.

Materiál legín LELOSI je velmi odlišný od materiálu klasických sportovních legín. Mnoho zákazníků je s radostí používá na jógu, pilates a chůzi. Ovšem je nutné si uvědomit, že intenzivní cvičení může poškodit vlákna a způsobit opotřebení.


Přidejte se k více než 800 000
spokojených zákazníků