Nově nás můžete kontaktovat telefonicky na 277 009 009. Poslední kusy, konečné ceny: Prozkoumejte 👀 35% sleva na KAŽDÝ druhý levnější produkt s kódem: LELOSI35 Nakupte za více než 2 500 Kč a my vám do balíčku přidáme 🎁dárek - ručník LELOSI!🎁

Být ženou často znamená být vším pro všechny a najednou. Ale když běháte, běžíte pro sebe - pro své tělo, pro své zdraví, pro sebe. Běhání není jen o čase, je to dlouhodobý závazek. Neběžíte o čas, ale získáváte ho zpět. Když se rozhodnete běhat, běžíte také pro všechny, kteří budou následovat váš příklad. Každý váš krok je svědectvím o vašem charakteru, vytrvalosti a odhodlání. Každý maraton začíná jediným krokem. LELOSI se postará o to, aby byl každý krok vašeho běhu pohodlný a inspirativní.

Ukažte světu, co ženy skutečně dokáží. Připojte se k LELOSI na Lublaňském maratonu 20. října 2024.

Zvolte LELOSI MOVE,
zvolte kvalitu a pohodlí

Naše sportovní jednobarevné legíny jsou k dispozici ve třech různých délkách - od krátkých bermud až po pohodlné capri a dlouhé legíny. Legíny MOVE jsou ideální volbou na běhání, ať už se chystáte na krátký běh, nebo na maraton. Připravte se na odolnost a pohodlí našich legín při zdolávání každého kroku. Překonejte sami sebe v našich legínách MOVE.

Najděte si ladící top

Můžete si vybrat z různých módních barev a dvou délek legín. Ale protože chceme, aby váš outfit byl dokonalý, připravili jsme pro vás také ladící topy.