Nově nás můžete kontaktovat telefonicky na 277 009 009. Poslední kusy, konečné ceny: Prozkoumejte 👀 35% sleva na KAŽDÝ druhý levnější produkt s kódem: LELOSI35

SVÁTKY SE BLÍŽÍ!

Co je na nákupu dárků pro blízké nejtěžší? Je to rozhodování se a hádání, co vzít. Proto jsme přišli s tímto praktickým průvodcem, který vám pomůže vybrat to nejlepší pro lidi, které máte nejraději!
DÁRKY PRO NI

Kdokoli je tou výjimečnou ženou ve Vašem životě – přítelkyně, máma, Vaše tchyně – tyto věci jí určitě vykouzlí úsměv na tváři.

PROZKOUMEJTE
DÁRKY PRO NĚJ

Výběr dárku pro muže může být mnohem náročnější, ale potěší se i ti nejnáročnější.

PROZKOUMEJTE
DÁRKY PRO DĚTI

Děti jsou naším největším pokladem a není větší radosti, než když se jim rozzáří tvář, když dostanou dárek, který se jim moc líbí. Dopřejte jim teplé objetí té nejjemnější látky.

PROZKOUMEJTE

PRO CELOU RODINU

Ať už jde o rodinu, přátele nebo někoho speciálního, ​​LELOSI má skvělý dárek pro každou výjimečnou osobu ve Vašem životě. Vyberte si z našeho sortimentu kvalitního oblečení, pyžam, doplňků a dalších věcí


PROZKOUMEJTE

Rozbalte radost: promyšlené drobné dárky na každou příležitost!

V našem průvodci dárky objevíte nádherná překvapení! Prozkoumejte naši nabídku okouzlujících drobných dárků, včetně módních gumiček do vlasů, stylových čepic, módních čelenek a všestranných šálů. Ideální pro každého na vašem seznamu!

Dětské pyžamo Merry

420 Kč

Pánské pyžamo Merry

1 000 Kč

Pánské pyžamo Jolly

1 000 Kč

Multifunkční šála Vivid

240 Kč

Pánské pyžamo Mitten

1 000 Kč

Pánské pyžamo Santa

1 000 Kč

Beanie čepice Noir

140 Kč

Multifunkční šála Violet

200 Kč

Čelenka Shell

160 Kč

Beanie čepice Violet

140 Kč

Čelenka Black

160 Kč

Čelenka Funky

160 Kč
ALE JSOU TU I DALŠÍ!