LELOSI bambusový materiál


V LELOSI jsme sledovali trendy a naslouchali našim zákazníkům a výsledkem je naše první kolekce z bambusu, revolučního udržitelného materiálu, který Vás potěší nekonečným pohodlím. Prozkoumejte jedinečné vzory a oblékněte se do hebkosti, která vás okouzlí.
Představujeme brilantní bambusovou kolekci od LELOSI

Bambus miluje slunce, nasává jeho paprsky a roste až k nebi. Možná je to právě láska k teplu a světlu, díky kterým je bambusové oblečení ideální volbou pro letní měsíce. Lehkost, prodyšnost a měkkost. Tyto vlastnosti dosahujeme ekologickým výrobním procesem. Díky němu vyrábíme nádherné, elegantní a praktické kousky, které dokonce brání škodlivému UV záření.

V LELOSI věříme, že můžeme vypadat dobře pouze tehdy, když se tak také cítíme. Naším cílem je, abyste vypadali dobře a cítili se skvěle přirozeným způsobem. Proto jsme vyvinuli nový, revoluční bambusový materiál, který nastavuje nové standardy v oblasti módy.

Bambusová tkanina je hypoalergenní, velmi měkká a umožňuje pokožce dýchat. Zároveň odvádí více vlhkosti než nejlepší organická bavlna. Jsme si jisti, že se bambus rychle stane jednou z vašich oblíbených tkanin.

Jsme hrdí na to, že volíme tu delší cestu. Zkratky v módním průmyslu mají často devastující dopad na životní prostředí, kulturu a kvalitu života! Naše nová letní bambusová řada však pochází z udržitelných plodin a výrobní proces byl pečlivě vyvinut v souladu s přírodním prostředím. Dokonce i naše obaly jsou vyrobeny z bambusu!

HYPOALERGENNÍ
EXTRA MĚKKÉ, EXTRA ODOLNÉ
DOBRÉ PRO NAŠI PLANETU
ODOLNÉ VŮČI UV ZÁŘENÍ