35% sleva na KAŽDOU druhou položku s kódem: LELOSI35

★★★★★ Ohodnoceno 4,9 z 5 PERFEKTNĚ PADNOUUžijte si nebeskou jemnost DLOUHÉ
 PODÍVAT SE NA VIDEO

Dokonalost sice neexistuje, ale my v LELOSI jsme se k ní velmi přiblížili

8 cm vysoký pás

V legínách LELOSI se budete cítit pohodlně při všech aktivitách. Zajistí to 8 cm vysoký pás, díky kterému legíny vždy zůstanou na svém místě.

Prodyšný materiál

Materiál legín LELOSI vyniká inovativní membránou, která se stará o proudění vzduchu a odvázení vlhkosti. Vaše pokožka tak může volně dýchat a nepotit se.

Vyjímečná jemnost vláken LELOSI

Vlánka LELOSI jsou šetrné, no zároveň odolné. Jsou nejlepší alternativou k přírodnímu, organickému hedvábí. Poskytují Vám tak bezkonkurenční komfort při všem, co děláte.

100% neprůhledné

V oblečení LELOSI můžete být vždy bez starostí, protože materiál je na 100% neprůhledný a umožňuje neomezené kombinace různých barev a stylů.

Chic

800 Kč

Lotus

800 Kč

Grace

800 Kč

Artemida

800 Kč

Vltava

640 Kč800 Kč

Pepita

800 Kč

Motyl

800 Kč

Cibele

800 Kč

Hummingbirds

800 Kč

Elba

640 Kč800 Kč

Dancer

840 Kč

Lily

740 Kč

★★★★★

Legíny LELOSI jsou moje nejvíce oblíbené kousky ve skříni! Důvodem je, že tyto legíny se dají doslova nosit při každé příležitosti: při nenáročném cvičení, procházce v přírodě, při oddychu doma a při správné kombinaci je lze nosit i v business nebo elegantní verzi. Líbí se mi i pružnost a hebkost materiálu a mám pocit, že jsou skutečně jako moje druhá kůže. Rozhodně doporučuji, pokud je pro Vás priorita při nakupování pohodlí a funkčnost!

Neda N.

★★★★★

Legíny LELOSI jsou absolutně měkké a pohodlné. Nevím si představit lepší materiál. Nejlepší legíny do domácí kanceláře ale i na procházky do přírody.

Andrea C.

★★★★★

Jedna věta to shrne vše... Legíny LELOSI jsou NEJLEPŠÍ !!!!

Tina Z.

FAQ

Doporučujeme je prát na program jemné prádlo na 30 stupňů. Je velmi důležité otočit je potisky na vnitřní stranu. Sušení v sušičce není povoleno. Nepoužívejte bělidlo!

Při výběru správné velikosti si můžete pomoci tabulkou velikostí, která je vyvěšena u každého zboží na našem webu. Pokud se ani po kontrole tabulky nemůžete rozhodnout pro vhodnou velikost, kontaktujte nás na info@lelosi.cz a my vám pomůžeme.

Legíny nejsou průhledné. K častečné průhlednosti může dojít při nesprávném výběru velikosti - v tomto případě může být materiál příliš napnutý, proto je důležitý výběr správné velikost.

Legíny LELOSI mají vysoký pás, jsou velmi průžné a neomezují, proto jich rády nosí i těhotné zákaznice. Záleží však od postavy, velikosti bříška atd.

Samozřejmě je můžete vrátit. Vyhledejte prosím formulář pro vrácení peněz. Tam dostanete veškeré informace. Máte-li další dotazy, kontaktujte nás na adrese info@lelosi.cz a my vám rádi pomůžeme.

Materiál legín LELOSI je velmi odlišný od materiálu klasických sportovních legín. Mnoho zákazníků je s radostí používá na jógu, pilates a chůzi. Ovšem je nutné si uvědomit, že intenzivní cvičení může poškodit vlákna a způsobit opotřebení.


Přidejte se k více než 800 000
spokojených zákazníků