Slevy do 41 %
Přirozeně stylový. Přirozeně laskavý. Přirozeně Ty.
LELOSI BAMBOO ŽENY MUŽI

Proč si vybrat BAMBOO?

Hypoalergenní

Bambus je přirozeně hypoalergenní, prodyšný a velmi jemný, takže vaše pokožka bude spokojená.

Velmi měkký a pevný

Toto vlákno je odolné, pevné a velmi měkké, takže vám zajistí dlouhou životnost oděvů, které si budete moci užívat i v příštích letech.

Odolné vůči UV záření

Bambusová viskóza je přirozeně odolná vůči UV záření, které může poškodit pokožku.

Ekologicky šetrné

Lehkost, prodyšnost a měkkost. Tyto vlastnosti jsou využívány v ekologicky šetrném výrobním procesu, aby vznikly nádherné elegantní a praktické kousky.

Bamboo kolekce

Naše Bamboo kolekce zahrnuje řadu oděvů pro muže i ženy. Prohlédněte si naše úžasné šaty, tuniky, topy, kalhoty, tepláky a svetry, které představují udržitelnou alternativu k rychlé módě.

Kraťasy Guapa

700 Kč

Kraťasy Beach

700 Kč

Šaty Athena

780 Kč

Šaty Pandora

780 Kč
LELOSI - Inovativní móda

Jako vědecky orientovaná módní značka chápeme, že ikdyž vlákno pochází z přírody, ještě neznamená, že je k přírodě šetrné.

Každému z našich materiálů věnujeme obrovskou péči a pozornost. Díky naší přelomové látce jsme vyvinuli materiál, který věrně napodobuje přírodu, aniž by ji kazil!

Naše omezená produkce bambusového oblečení je nejnovějším vyjádřením zásad udržitelnosti, vědy, pohodlí a stylu, které jsou základem společnosti LELOSI.

Kraťasy Latte

Design Latte má stejnou nádhernou béžovou barvu, která se hodí na den na pláži nebo na procházku v parku. Je měkký, pohodlný a vypadá úžasně.
700 Kč